Şartlar
Kurallar

Maddeler

Madde 1: Siparişiniz devam ederken aynı link üzerinden başka bir sipariş girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.

Madde 2:Profiliniz gizliyken sipariş verirseniz, sistem sipariş durumunu tamamlandı olarak ayarlar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3: Siparişiniz kısmen tamamlanmış veya iptal edilmişse (2. madde hariç) paranız iade edilecektir. Lütfen siparişinizi tekrar girmeyi deneyin veya farklı bir servisten sipariş verin.

Madde 4: Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka bir sipariş girmemelisiniz.

Madde 5: Bot takipçi işlemleri hiçbir şekilde garanti edilmez ve bakım süresi belli olmasa da gelen takipçiler ertesi gün dahi silinebilir.

Madde 6: Panelimiz asla zaman garantisi vermez, sosyal medyanın ne zaman güncelleneceği bilinmez ancak hizmet açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz tahmini en yakın sürelerdir.

Madde 7: +18,yetişkin,iddaa kupon satış hesabı veya yasadışı kumar vb. hesaplara üye çekilmesi yasaktır.

Madde 8: Sisteme giren bakiye hiçbir zaman iade edilmez ancak bizimle bir hizmet üzerinde anlaştığımızda o hizmette sorun çıkarsa ve kaldırılırsa para iadesi yapılır.

Madde 9: Siparişinizi verdikten sonra hesap, kargo vs. değiştirmeyin. Hesap, kargo vb. kimlikleri değiştirmeyin, saklamayın ve sipariş tamamlanmadan başka bir yerden para çekmeyin. İşlem bir hata ile sonuçlanırsa veya kargo yapılmadan tamamlanırsa, bizden cevap alana kadar başka yerlerden işlem girmeyin!

Madde 10: Sistemimize kayıt olan ve sipariş veren herkes bu kuralları kabul eder ve herhangi bir şikayette bulunamaz veya herhangi bir başarısızlık iddiasında bulunamaz.

Madde 11:Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte herhangi bir servisin hangi verileri anlık olarak yansıttığını bilemeyeceğimiz için bu sözleşmede geçerlidir, servis açıklamaları sadece ön bilgi niteliğinde olup garanti ve başlangıç ​​süreleri geçerli değildir.

Kurallar

Satın alımlarınızda aşağıdaki maddeleri kabul etmektesiniz.

Kullanıcının profili, sipariş vermeden önce herkese açık hale getirilmelidir.

Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir, hesabınız takipçilerde kapanabilir vb. "Yeni Açılan", "Telif Hakkına Sahip İçerik", "Sms ve Mail Onaysız" Hesaplar için lütfen takipçi satın almayınız. Normal bir hesabın kapanma riski de vardır. Lütfen bunları dikkate alın, sorumluluk kabul edemeyiz.

Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka bir sipariş girmemelisiniz.

Panelimiz kapatılan hesap, silinen takipçiler ve herhangi bir sipariş eksikliğini garanti etmemektedir.

Panelimiz sadece alınan miktarın yüklenmesinden sorumludur (garantili hizmetler hariç). Eksik yükleme varsa, sistem otomatik olarak eksik parçayı iade eder.

Bot takipçi işlemleri hiçbir şekilde garanti edilmez ve bakım süresi belli olmasa da gelen takipçiler ertesi gün dahi silinebilir.

Gizli hesaplara verilen siparişlerin durumu "Sipariş tamamlandı" ise iade edilemez.

Hatalı işlem içeren siparişlerin durumu "Sipariş tamamlandı" ise iade yapılamaz.

Sistemden geçen siparişlerin başlama saati sistem yoğunluğuna göre değişebilir, ertelenebilir veya uzatılabilir.

Sisteme giren bakiye hiçbir zaman iade edilmez ancak bizimle bir hizmet üzerinde anlaştığımızda o hizmette sorun çıkarsa ve kaldırılırsa para iadesi yapılır.

Siparişinizi verdikten sonra hesap, kargo vs. değiştirmeyin. Siparişinizi verdikten sonra hesap, kargo vb. kimliklerinizi değiştirmeyin veya saklamayın ve sipariş tamamlanmadan başka bir yerden para çekmeyin.

Sistemimize kayıt olan ve sipariş veren herkes bu kuralları kabul eder ve herhangi bir arıza durumunda şikayette bulunamaz veya hak talep edemez.