Sosyal Medya Desteği Nedir?
Panelimiz dilimize uyarladığı için Social Media Boost "Sanallaştırma" anlamına gelmektedir. Sanallaştırma, sosyal medya hesaplarının belli bir kitleye sahip olduğunu varsayım olarak göstermektir. Varsayım (Sanallaştırma) olarak gösterilen profillerin görsel algısı dikkate alınarak sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabildiği uygulamalarımız ile her geçen gün kanıtlanmıştır.
Hesabım risk altında mı?
Panelimiz üzerinden verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına etkisini an be an kaydediyor ve gözlemliyoruz. Panelimizin uygulamaya girdiği tarihten itibaren kullanıcılarımız tarafından herhangi bir suistimal olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemediğimizi bilmenizi isteriz. Ancak oluşabilecek problemlerden panelimizin herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmenizi isteriz.
Hesabım üzerindeki etkisi nedir?
Panelimiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnekle açıklamamız gerekirse; Instagram'da paylaştığınız gönderiler "Keşfet" bölümünde görünür. Bu, gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlar. Diğer bir örnek ise YouTube'da paylaştığınız videoların "Önerilenler" bölümünde görünme olasılığının daha yüksek olmasıdır. Bu, video yayınınızın daha fazla Youtube kullanıcısı tarafından görülmesine yardımcı olur.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?
Masaüstü bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol taraftaki menüden "Destek Merkezi" ikonuna, mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üstteki menü butonuna ve ardından gelen butona tıklayınız. "Destek Merkezi" diyor. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konuyu seçiniz. Ardından gerekli alanları doldurun ve "Destek Talebi Oluştur" düğmesine tıklayın.
Bakiyemi nasıl tamamlarım?
Panelimiz üzerinden kayıt işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra eğer masaüstü bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol taraftaki menüden "Bakiye Ekle" ikonuna, mobil ile giriş yapıyorsanız aşağıdaki menüden menü butonuna tıklayınız. sağ üstte, ardından "Bakiye Ekle" yazan düğmeyi tıklayın.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Masaüstü bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol taraftaki menüden "Öyleyse Sipariş Et" ikonuna, mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üstteki menü butonuna ve ardından gelen butona tıklayınız. "Yeni Düzen" diyor. Açılan sayfada "Kategoriler" bölümünde panelimizin tüm hizmetleri bulunmaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçiniz. Ardından "Servis" menüsünden sipariş etmek istediğiniz servisi seçin. Seçtiğiniz hizmette yazan fiyat 1000 adet fiyatıdır. "Servis Açıklaması" bölümünü detaylı olarak okuduğunuzdan emin olduktan sonra, "Link" yazan yere açıklamada belirtilen link tipini yazınız. Daha sonra miktar kısmına o hizmetten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bunu yaptıktan sonra "Sipariş Ver" düğmesine tıklayın. Açıklamada belirtilen süre içerisinde siparişiniz tamamlanacaktır.